Jdi na obsah Jdi na menu
 


1) Qui-Gon Jinn

Mistr Jedi, učil Obi-Wana Kenobiho. Našel Anakina Skywalkra a díky němu se Anakin stal Jediem. Zabit Darthem Maulem. Můžete s ním příběhově hrát v první epizodě. Umí sílu - světlá strana. Má zelený meč, skáče salta.

2) Obi-Wan Kenobi

Učedník Qui-Gona Jinna, později Mistr Jedi, učil Anakina Skywalkera. Později zasedal vradě Jediů. Zabil Darth Maula, generála Griveouse. Zabit Anakinem Skywalkerem (Darth Vaderem). Můžete s ním příběhově hrát od první do třetí epizody. Umí sílu - světlá strana. Má modrý meč, skáče salta.

3) TC-14

Protokolární droid, pracuje u Obchodní Federace. Můžete s ním příběhově hrát pouze první kolo v první epizodě. Otvírá některé dveře. Neumí střílet, neumí skákat.

4) Jar-Jar Binkss

Gungan, obyvatel Otoh Gunga. Byl z města vyhoštěn kvůli nešikovnosti. Do města pak zavedl Obi-Wana a Qui-Gona. Po smíření lidu z Naboo a Gunganů se stal generálem a byl v senátu. Můžete s ním příběhově hrát v první epizodě. Nic nedělá. Neumí střílet, skáče vysoké skoky a salta.

5) Královna Amidala (Padmé Naberrie)

Královna Naboo. V senátu. Žena Anakina Skywalkera. Zemřela po porodu. Můžete s ní příběhově hrát v první epizodě. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má obyčejný Blaster, zelené střely, skáče (ne saltem).

6) Kapitán Panaka

Královnin hlavní strážce, dobrý voják. Jeho bratr je rovněž strážce Amidaly, ale ve hře se s ním nesetkáte. Můžete s ním příběhově hrát v první epizodě. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má obyčejný Blaster, zelené střely, skáče (ne saltem).

7) R2-D2

Malý astrodroid. Kamarád C-3PO. Opravil štíty lodi, ve které letěla královna Amidala. Udělal mnoho užitečných věcí, provází vás stejně jako C-3PO všemi epizodami. Můžete s ním příběhově hrát od první do třetí epizody, ve čtvrté se taky objeví, avšak za něj nehrajete. Otvírá některé dveře. Umí ochromovat stroje (droidy, droideky apod.), neskáče, ale lítá.

8) Anakin Skywalker (Darth Vader)

Anakin Skywalker je vůbec nejdůležitější postavou ve vesmíru Star Wars. Již v dávné historii kolovalo mezi Jedii proroctví, že "bude ten, jež přinese rovnováhu v Síle". Qui-Gon začal věřit, že je to právě on, o kom proroctví mluví. A měl pravdu. Po smrti Qui-Gona se stal Anakin žákem pod vedením Obi-Wana Kenobiho, který ho mnoho let učil. Anakin však postupem času propadl temné straně Síly, utkal se s Obi-Wanem a spadl přitom do lávy. Pád přežil, ale od té doby musel nosit černý oblek s podpůrnými systémy života. Stal se z něj Darth Vader, sithský učeň samotného císaře Palpatina a jeho pravá ruka. S jeho pomocí Palpatine začal s vyvražďováním všech Jediů a Vader později velel Imperiálnímu vojsku v bitvě proti Povstalecké alianci. Vader však nevěděl, že jeho žena, Amidala, porodila dvojčata, Luka a Leiu. Když se to dozvěděl, chtěl získat Luka Skywalkera, bojujícího za Povstaleckou alianci, na svou stranu. To se mu sice nepodařilo, ale Luke Skywalker nakonec dostal Dartha Vadera na stranu svou, Vader zabil císaře Palpatina a konečně nastolil rovnováhu v Síle... Můžete s ním příběhově hrát od první do čtvrté epizody. Umí prolézat šachty, sílu - světlá i temná strana. Má modrý a červený meč, skáče salta.

9) R4-P17

Astromechanický droid. Slouží jako pomocník v lodi Obi-Wana. Otvírá některé dveře. Umí ochromovat stroje (droidy, droideky apod.), neskáče, ale létá.

10) C-3PO

Protokolární droid, sestrojený Anakinem. Pracuje u Anakinovy matky Shmi, potom u Anakina a v republice a nakonec skončí u Lukea, u povstalců. Můžete s ním příběhově hrát od druhé do čtvrté epizody. Otvírá některé dveře. Neumí střílet, neumí skákat.

11) Mace Windu

Mistr Jedi, zasedá vradě Jediů. Zabil Jango Fetta. Zabit Anakinem + Darthem Sidiousem. Můžete s ním příběhově hrát v druhé epizodě, třetí kolo. Umí sílu - světlá strana. Má fialový meč, skáče trochu větší salta.

12) Mistr Yoda

Nejlepší Jedi, mistr všech Jediů. Zabil už plno Sithských lordů. Má zajímavý styl boje - je pomalý, ale skáče tak rychle, že ta jeho pomalost není až tak velká :-). Můžete s ním příběhově hrát ve třetí epizodě, páté kolo. Umí sílu - světlá strana. Má zelený meč, skáče salta (s vytáhnutým mečem skáče taky, pořád).

13) Darth Sidious (senátor [později kancléř] Palpatine, Imperátor)

Nejhorší Sith všech dob, podobně jako Yoda (akorát Sith). Dlouho před Jedii skrýval svoji tajnou totožnost. Zabil už plno Jediů. Jeho styl je pěkný. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí sílu - temná strana. Má červený meč, skáče salta.

14) Klony, později Stormtroopeři, přestrojený klon

Na prvním obrázku je velitel Cody, na druhém klon zep. 2, další jsou obyčejní kloni (i velitelé, a bezpečnostní klony), potom klon přestrojený za Jedie, a nakonec jeden Stormtrooper. Celkově jsou celkem slabí, jsou naklonováni z Janga Fetta - však tak i vypadají… Můžete hrát jenom s některými příběhově, ve druhé a třetí epizodě. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Mají obyčejný Blaster, zelené, modré a červené střely, skáčou (ne saltem).

15) Jango Fett

Z tohoto člověka je díky jeho zdatnosti naklonováno mnoho supervojáků, kteří mají pomoci v bojích proti droidům, ale nakonec se kloni díky Sidiousovi vzbouří. Jango Fett je ale mnohem horší než si všichni myslí. Je zároveň nájemným vrahem. Nakonec jej stejně Mace Windu zabije. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí létat. Neumí skákat, Střílí ze dvou pistolí, červené střely.

16) Boba Fett

Podobný **** jako jeho otec. Později se stejně jako on vystrojí a je nájemný vrah. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí prolézat šachty. Skáče (ne salta), neumí střílet.

17) Wookie, Chewbacca (česky Žvejkal)

Na prvním obrázku máte Wookieho Žvejkala, na druhém obyčejného Wookieho. Wookieové jsou obyvatelé planety Kashyyyk, umí dobře lézt po stromech. Žvejkal je Wookie, který bojuje po boku Hana Sola - ten mu totiž zachránil život, a i když mu jej taky zachránil, tak se na svoji planetu už nevrátil a zůstal u Sola. Můžete s ním příběhově hrát ve třetí epizodě, páté kolo. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má Wookiovskou kuš, zelené střely, skáče (ne saltem).

18) Droidi

Tito roboti byli stvořeni jako vojáci Obchodní federace. Není vůbec těžké je zničit, jsou to suchaři. Na prvním obrázku je velitel, na druhém bezpečnostní, na třetím z Geonosiánu a na posledním obyčejný droid. Nemůžete sním příběhově hrát. Umí střílet do terčů. Mají obyčejný Blaster, červené střely, neumí skákat.

19) Droid - Panenka a PK Droid

Tito dva droidi jsou naprosto zbyteční, možná že někdy trochu něco opraví, ale to je asi tak všechno. Nemůžete s nimi příběhově hrát. Neumí střílet, neumí skákat.

20) Droideka

Velmi dobrý robot. Rytíři Jedi s nimi měli nejedny potíže. Jsou to roboti s generátorem štítu, kteří střílejí velmi silné střely. Jsou dobří proti střelám - všechny se odrazí od jejich brnění. Nemůžete s ním příběhově hrát. Střílí silné střely ze svých "děl", neumí skákat

21) Královský voják

Nic moc zvláštního, prostě voják. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má obyčejný Blaster, zelené střely, skáče (ne saltem).

22) Darth Maul

Poměrně silný Sithský učedník. Zabil Qui-Gon Jinna, a hned na to byl zabit Obi-Wanem Kenobim. Má zajímavý styl boje - má totiž světelnou tyč, dvojmeč. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí sílu - temná strana. Má červený dvojmeč, při obyčejném skoku skočí jakoby do boku, jinak skáče i salta.

23) Geonosiánec

Obyvatel Geonosisu, spojil se s hrabětem Dooku. Nejsou moc silní, a když jdou, jsou pomalí. Nemůžete s nimi příběhově hrát. Umí létat. Mají Blaster a střílí buď obyčejné, červené střely, nebo zelené ultrazvukové střely.

24) Bojový droid

Další zdroidů Obchodní federace. Používaný ve všech válkách. Má plno dobrých schopností a má velice silný útok. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí rychleji běhat. Střílí zruky, červené střely, neumí skákat.

25) Luminara Unduli

Jedna z Jediek. Zabita jako většina ostatních Jediů vzbouřenými klony. Nemůžete s ní příběhově hrát. Umí sílu - světlá strana. Má zelený meč, skáče salta.

26) Ki-Adi Mundi

Mistr Jedi, zasedá v radě Jediů, do své smrti nepřijal ani jednoho Padawana. Zabit jako většina ostatních Jediů vzbouřenými klony. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí sílu - světlá strana. Má modrý meč, skáče salta.

27) Kit Fisto

Jeden z Jediů. Zabit jako většina ostatních Jediů vzbouřenými klony. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí sílu - světlá strana. Má zelený meč, skáče salta.

28) Shaak-Ti

Jedna zJediek. Zabita jako většina ostatních Jediů vzbouřenými klony. Nemůžete s ní příběhově hrát. Umí sílu - světlá strana. Má modrý meč, skáče salta.

29) Hrabě Dooku (Darth Tyranus)

Bývalý Jedi, nyní učedník Sidiouse, a Separatista. Něco jako král Geonosisu, když na Geonosis pobýval. Bojoval proti Anakinovi a Obi-Wanovi. Obi-Wana pořezal a Anakinovi usekl ruku. Později jej Anakin zabil. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí sílu - temná strana. Má červený meč, skáče salta.

30) Generál Griveous

Pomocí svých vojáků zabil 4 Jedie, od kterých si potom vzal meče a naučil se s nimi bojovat. Vychytralý separatista, několikrát unikl Obi-Wanovi a Anakinovi. Nakonec je ale zabit Obi-Wanem. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí rychle a efektivně bojovat se "svými" meči. Má dva modré a dva zelené meče, skáče vysoká salta.

31) Griveousův bodyguard

Nic víc není potřeba dodat. Snad jen to, že má oboustrannou světelnou tyč, podobné světelné tyči Darth Maula. Bodyguardi jsou dva. Nemůžete s nimi příběhově hrát. Nic neumí. Mají fialovo-růžové světelné tyče, skáče vysoká salta.

32) Rebelský voják

Voják rebelů. Nemůžete s ním příběhově hrát. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má obyčejný Blaster, červené střely, skáče (ne saltem).

33) Princezna Leia Organa (správně Leia Skywalkerová)

Sestra - dvojče Luka Skywalkera. Na uchránění před Vaderem byla adoptována generálem Organou. Zamilovala se do Hana Sola, se kterým později měla svatbu a děti. Nemůžete s ní příběhově hrát. Umí vystřelit hák a může střílet do terčů. Má obyčejný Blaster, červené střely, skáče (ne saltem).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář